Jauni produkti

ALEX-L (Nr.2)

Īpašais piedāvājums

MAKS

Aleksandra Pluss, SIA

Produktu saraksts pēc ražotāja: Aleksandra Pluss, SIA

Jau vairāk kā 11 gadus mūsu uzņēmums nodarbojas ar mīksto mēbeļu ražošanu un remontu.

Mīksto mēbeļu remonts, apšūšana un audumu pārvilkšana


Jau vairāk kā 11 gadus mūsu uzņēmums nodarbojas ar mīksto mēbeļu remontu.

SIA Aleksandra Pluss piedāvā Jums kvalitatīvus pakalpojumus, kas ietver: mīksto mēbeļu, mūsdienīgu un antikvāru mīksto mēbeļu restaurēšanu un remontu un autosalonu pārvilkšanu.

Mēbeļu remonts, mēbeļu audumu pārvilkšana, mēbeļu apsūšana - lūk galvenās frāzes, ar kurām var raksturot Jūsu vēlmi saglabāt tik ļoti pierastās mēbeles Jūsu mājās tādas, it kā tās būtu nupat iegādātas.

Pēc Jūsu lūguma noteiktā Jums izdevīgā laikā pie Jums atbrauks kvalificēts meistars, kurš piedāvās plašas izvēles pārvilkšanas audumus. Apspriežot visus tehniskos jautājumus un noslēdzot ar Jums līgumu, uzņēmums nekavējoties veic mēbeļu iekraušanu un aizvešanu ar firmas auto uz remonta darbnīcu. Pēc mēbeļu remonta pabeigšanas Jūsu mēbeles tiek atvestas pie Jums gatavas norunātajā laikā. Mēs zinām visu par mīksto mēbeļu bojājumu veidiem un zinām to atjaunošanas metodes.

Mīksto mēbeļu tirdzniecība un ražošana

Mums ir ne tikai mēbeļu tirdzniecība un remonts. Tāpat mēs nodarbojamies arī ar mīksto mēbeļu ražošanu - mūsu dīvānu modeļi ir vienkārši un ērti lietošanā. Mēs īsos termiņos pagatavosim leņķveida dīvānu, dīvānu - gultu un citu mīkstā pārvalka mēbeli no mūsu kataloga pēc izmēriem, kurus Jūs pats izvēlēsieties.

Jums pietiek atnākt pie mums uz biroju un, izvēloties audumu un pasūtot vēlamos materiālus jau izvēlētam modelim, noslēgt līgumu. Gatavas mēbeles, vienalga, vai tie ir nelieli leņķveida dīvāni vai krēsli viesistabai, tiks atgādātas norunātā vietā norunātā laikā.

Par kvalitatīvu servisu un darbu mūsu uzņēmums ir ieguvis labas atsauksmes un daudz pateicības vārdus no mūsu klientiem, kuri vienmēr rekomendē mūsu pakalpojumus saviem draugiem un paziņām.

Vairāk