Mēbeļu restaurācija

Mūsu darbnīcā piedāvā pakalpojumus – mēbeļu restaurācija un remonts. Visi izstrādājumi ir augsta profesionālā līmeņa roku darbs, ar tradicionāliem un mūsdienīgiem materiāliem. Profesionāla mēbeļu restaurēšana ļauj augstā līmenī renovēt to ārējo izskatu un funkcionalitāti.

Jebkurš priekšmets, pirmkārt mēbeles, pēc dažā desmitgadēm zaudē savu ārējo izskatu un pievilcību. Taisni saules stari, ūdens, spirtoti dzērieni, putekļi, biežas temperatūras maiņas, nekārtīga apiešanās ar mēbelēm un to sastāvdaļām, mēbeļu glabāšana vasarnīcās, jumta augšās un pagrabos, neprofesionāls remonts – ar postošo tēlu atteicas uz mēbeļu stāvokļa ārējo izskatu.

Mūsu meistari renovēs zaudētos elementus, novērsīs skrambas un plaisas, nostiprinās konstrukciju un renovēs laku vai pulētu segumu. Jūsu mēbeles un interjera priekšmeti, kuri ir tik dārgi Jums, iegūs jaunu, svaigu izskatu un saglabās savu vēsturi. Restaurēšanas darbu vērtība nav atkarīga no mēbeļu iegādes vērtības, bet gan rodas no kopējā mēbeļu stāvokļa, atvasinātu no nepieciešamo materiālu daudzuma un darba apjoma.