Par mums

Mīksto mēbeļu ražošana un tirdzniecība.

Kompānija ”Aleksandra Pluss” jau vairāk nekā 15 gadus nodarbojas ar mīksto mēbeļu ražošanu un pārdošanu. Mūsu mēbeļu ērtība un komforts apvienojumā ar augsto kvalitāti un pieņemamo cenu ir mūsu uzņēmuma produkcijas vizītkarte.

Svarīga loma mēbeļu izgatavošanas procesā atvēlēta visu ražošanas posmu kontrolei – no izstrādes sākumposma līdz gatavās produkcijas izlaidei.

Ražošanā mēs izmantojam tikai kvalitatīvus to piegādātāju materiālus un komplektējošās daļas, kuri ir rekomendējuši sevi no pozitīvās puses mēbeļu tirgū un ar kuriem mēs sadarbojamies jau daudzu gadu garumā. Mēs izgatavojam vairāk nekā 40 mīksto mēbeļu modeļus un pastāvīgi atjaunojam mūsu sortimentu.

Mēs priecājamies piedāvāt Jums dīvānus viesistabai, guļamdīvānus, stūra dīvānus, krēslus, saliekamos krēslus, pufus, gultas, mīksto mēbeļu komplektus, dīvānus bāriem un kafejnīcām, kā arī mēbeļu izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma.

Mums ir veikals-salons, kur Jūs varat iegādāties gan gatavas mēbeles, gan arī noformēt pasūtījumu, ņemot vērā Jūsu vēlmes un mūsu kvalificēto pārdevēju-konsultantu rekomendācijas. Tāpat ir arī piegādes dienests un servisa nodaļa.

Nopērkot mēbeles pie mums, Jūs noteikti atgriezīsieties pie mums vēl vai ieteiksiet vērsties mūsu salonā saviem draugiem, paziņām, radiniekiem – tāda prakse ir izveidojusies visā mūsu darbības laikā.

Mīksto mēbeļu remonts un pārvilkšana.

Vēl viens mūsu kompānijas darbības virziens ir mīksto mēbeļu remonts, restaurācija un pārvilkšana, ar ko mēs nodarbojamies 18 gadus, un mēs esam gatavi pielietot mūsu uzkrāto pieredzi Jūsu mēbeļu atjaunošanai.

Mēbeļu remonts, mēbeļu pārvilkšana, mēbeļu tapsēšana – lūk, galvenās vārdkopas, ar kurām var īsi raksturot Jūsu vēlēšanos dāvāt otru mūžu iemīļotajām mīkstajām mēbelēm.

Mūsu cehā ir viss nepieciešamais profesionālais aprīkojums sarežģītāko Jūsu mēbeļu remonta uzdevumu izpildei, tādēļ vienmēr pārvilkšanas darbi tiek veikti mūsu darbnīcā. Darbs mājās praktiski netiek īstenots. Kā ir parādījusi prakse, šādā gadījumā nav iespējams paveikt darbu kvalitatīvi un atbilstošā līmenī, bet mēs rūpējamies par savu reputāciju.

Mēs zinām visu par mīksto mēbeļu bojājumu veidiem un atjaunošanas paņēmieniem

Mēbeļu audumu tirdzniecība

MĒBEĻU AUDUMS, ĀDA, EKOĀDA, ĀDAS AIZVIETOTĀJS, AUDUMI DĀRZA MĒBELĒM, UGUNSDROŠI AUDUMI

Mēbeļu veikals „Apluss mēbeles” piedāvā lielu mēbeļu audumu izvēli tieši mēbelēm, mēbeļu apvilkšanai un tapsēšanai: floks, zīds, samts, gobelēns, šinils, žakards, mikrofibra, ādas aizvietotājs, eko āda, āda, alkantara. Mūsu veikals piedāvā ugunsdrošus audumus priekš bāriem, kafeinīcām un restorāniem, ka arī audumus dārza mēbelēm.

Veikals-salons “APLUSS MĒBELES”: RĪGA, STIRNU 22, tālrunis: +371 26693939, email: veikals@apluss.lv