Mēbeļu audums, ekoāda, dabīgā āda

Mēs piedāvājam plašu mīkstās apdares materiālu klāstu. Pie mums Jūs varēsiet izvēlēties no aptuveni trīs tūkstošiem dažādu veidu, kvalitātes, faktūras, krāsas un tātad arī dažādu cenu audumiem, kā arī ādu un mākslīgo ādu.Galvenie mīkstās apdares materiāli, kas parasti tiek izmantoti mēbeļu rūpniecībā ir šādi.

 

Floks ir mēbeļaudums ar poliestera un kokvilnas pamatni (parasti 35% kokvilnas un 65% sintētikas). Tam ir samtaina virsma. Modernie floki neizbalē saulē, neburzās, ir viegli tīrāmi un neuzsūc smakas. Turklāt floki ir visai lēti, bet izturīgi.

 

 

 

 

Šinils ir mīksts audums ar īsu uzkārsumu. Tas var būt gan dabisks, gan sintētisks. Šī veida audumu galvenās raksturīgās iezīmes ir piesātinātas krāsas, izturība pret izbalēšanu un uzkārsuma izturība.

 

 

 

 

Mikrošķiedra ir jaunās paaudzes tekstilmateriāls, kas ir vai nu 100% izgatavots no poliestera, vai reizēm 100% no kokvilnas. Vienkrāsains mēbeļaudums elegantas greznības cienītājiem. Mikrošķiedra ir ļoti izturīga, noturīga pret ķīmisku vielu un gaismas iedarbību, un tai ir bagātīga košu krāsu palete. Mikrošķiedras īpašības un krāsu toņu daudzveidība ļauj to izmantot kvalitatīvu mēbeļu ražošanā un padara to piemērotu ikvienam.

 

 

 

Samta audums -krāšņs, skaists audums, kam ir patīkami pieskarties. Samta labajā pusē ir blīva, ļoti īsa (1–2 mm), vertikāla plūksna, bet kreisajā pusē – zīda vai ķīmisko šķiedru pamatne.

 

 

 

 

Žakards ir viens no populārākajiem mēbeļaudumiem. Tam raksturīgas lieliskas pretnodiluma īpašības un brīnišķīga krāsu gamma, kas ietver klasiskos, ģeometriskos un abstraktos rakstus. Ļoti izturīgs un ilgmūžīgs.

 

 

 

 

Mēbeļu maisaudums. Tas ir šenila mēbeļaudumu paveids, kura pinums atgādina maisaudumu, taču ir daudz mīkstāks un patīkamāks pēc taustes. Stiprajā pamatnē tiek izvilktas no vairākiem diegiem savītas šķiedras. Diegi var būt dažādu krāsu un resnuma, tad audums būs grubuļains un raibs, taču tas var būt arī vienkrāsains.

 

 

 

 

Gobelēns ir elitārs mīksto mēbeļu apdares materiāls. Tas ir no dabiskām un sintētiskām šķiedrām austs materiāls. Sintētisko izejvielu daudzums gobelēnos nepārsniedz 50%, ļaujot audumam elpot. Ilgstošā lietošanā nodrošina augstu izturību pret nodilumu un nerada putekļus.

 

 

 

 

Mēbeļu zids – ir ļoti skaists audums, kas jau vairākus gadsimtus tiek izmantots mēbeļu ražošanā. Mēbeles ar zīda mīksto apdari izskatās respektabli un cēli. Zīds ir elastīgs, vijīgs un noturīgs pret plīsumiem. Zīds ir gludens materiāls, kas atvēsina ādu. Nav piemērots ikdienā lietojamām mēbelēm. Zīda mīksto apdari veido luksusa mēbelēm baroka vai modernisma stilā ar austrumnieciskiem motīviem.

 

 

 

 

Mākslīgā āda vizuāli maz atšķiras no dabiskā materiāla. Mākslīgā āda ir izturīga pret nodilumu, jo tā ir pakļauta vairākkārtējai termiskai apstrādei. Izturīga, ūdensdroša, ilgi saglabā krāsojumu, neuzsūc smakas, vada siltumu, antistatiska un viegli tīrāma.

 

 

 

 

Ekoāda ir augsto tehnoloģiju šķiedra, mēbeļaudums, «elpojoša» sintētiskā āda bez polivinilhlorīda. Ekoādai piemīt unikālu patēriņa īpašību kopums – tā ir gaisa un ūdens tvaiku caurlaidīga, ūdensizturīga, taustāmi silta, nodilumizturīga, higroskopiska, salizturīga un neizdala kaitīgas vielas.

 

 

 

 

Dabiskā āda ir augstākās klases materiāls. Dabiskā āda ir laba tāpēc, ka laika gaitā tā nezaudē krāsu un nenodilst. Protams, grezna interjera cienītājiem tā izmaksās diezgan dārgi, taču mēbeļu ilgmūžība ir garantēta. Mēbeļu mīkstā apdare no ādas piešķir interjeram īpašu statusu un izsmalcinātību.