Pildījumi mīkstajām mēbelēm

 

Porolons (elastīgais putu poliuretāns) ir mīkstas poliuretāna putas ar porainu struktūru. Porolonam raksturīgas labas atsperīguma īpašības, spēja atjaunot formu un labi elastības rādītāji. Mēbeļu porolons ir viens no galvenajiem mēbeļu mīksto elementu pildījuma materiāliem.

Standarta mēbeļu porolons (VB) tiek plaši izmantots mīksto mēbeļu un matraču ražošanā. Tam raksturīga standarta stingrība un neliels blīvums.

Īpaši elastīgais putu poliuretāns (HR) tiek izmantots augstākas kvalitātes moderno mēbeļu izgatavošanā. Tam raksturīgs augsts komforta koeficients, atsperīguma efekts un ilgmūžība.

 

Latekss ir dabisks materiāls – saputots kaučuka koka sulas ekstrakts. Tas ir elastīgs un atsperīgs, lieliski pārnes slodzi uz matrača atsperēm, spēj izturēt lielu spiedienu, pēc tam atjaunojot sākotnējo formu. Latekss neizraisa alerģiju un ir ilgmūžīgs (saglabā elastību aptuveni 15 gadus).

Kokosšķiedru plāksne ir pilnīgi dabiska šķiedra kopā ar lateksu. Tai piemīt brīnišķīgas īpašības: nepūst nekādā mitrumā, gadu desmitiem saglabā elastību un stingrību, pilnīgi ekoloģiska, higiēniska un neizraisa alerģiju. Kokosšķiedra ir vislabākais materiāls komforta sasniegšanai.

Zirga astri ir īpaši elastīgs pildījums ar labu gaisa caurlaidību. Šis pildījums labi uzsūc mitrumu, vienlaikus paliekot taustāmi sauss, kā arī labi to iztvaiko. Tas ir ārkārtīgi izturīgs ar spēcīgu šķiedras cirtainumu. Latekss vienmērīgi saista šķiedras, veidojot blīvu izolējošo slāni. Zirga astri ir vislabākais dabiskais (organiskais) pildījuma materiāls. Tas nenoslāņojas un neveido putekļus.

 

Jūraszāles ir elastīgs matraču pildījums. Jūraszāļu matrači ir higiēniski, neveido elektrostatiskos laukus, un tiem ir raksturīga patīkama, nomierinoša čaboņa. Izdala gaisu bagātinošos joda jonus, kas labvēlīgi ietekmē spēku atjaunošanos miega laikā. Jūraszāļu šķiedras ir blīvas, elastīgas, hipoalerģiskas un ilgmūžīgas.